| TiReXdEpEnEt a întrebat:

De ce in jocul Euro Truck Simulator 2 imi merge treptat volanul? Nu pot sa il fac sa mearga lin?

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

AAaaa ai acolo setari dar teoretic n-ar trebui sa-ti mearga asa.Insa exista 2 posibilitati
1. Cerintele de sistem nu-s indeplinite
2.Asa e jocul
Sunt 100% acestea 2 m-am informat special pentru tine.

3 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Din pacate nu asa l-ai luat dar pentru informatia ta poti sa-l duci in garantie sau daca nu mai e in garantie il desfaci si il ungi cu ceva.si o sa mearga.

| TiReXdEpEnEt explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Omule volanul din joc cum sa il desfac ii volanul masinii care merge greu...

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru TiReXdEpEnEt):

AAaaa ai acolo setari dar teoretic n-ar trebui sa-ti mearga asa.Insa exista 2 posibilitati
1. Cerintele de sistem nu-s indeplinite
2.Asa e jocul
Sunt 100% acestea 2 m-am informat special pentru tine.

| Achitei_Paul_1992 a răspuns:

Am si eu o problema la ets2 am reinstalat windows si acum dupa ce il instalez si ii dau run nu mai imi intra in joc da cu toate astea tot imi apare ca merge si apare in bara ce sa-i fac care ma ajuta are funda