| oNNeRuNN a întrebat:

De ce mi se inchide jocul beach buggy blitz l-am descarcat ak cateva zile de pe google play si mergea. Am telefonul Orange hiro dc mi se inchide?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Este posibil ca jocul utilizat de tine sa necesite o configuratie hardware mai performanta fata de cea oferita de telefonul tau. Iti recomand sa incerci reinstalarea aplicatiei dorite si ulterior sa verfici daca functioneaza.

Cu prietenie,
Orange Helper

| oNNeRuNN explică (pentru OrangeHelper):

Da dar acum 1zi mergea bine nu se inchidea ....mergea perfect cum. Pot sa aflu ce cerinte trebuie pentru jocul BEACh BUGGY BLITZ

| anonim_4396 a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Best apk downloader. http://www.androidfreedownload.net/......ggy-blitz.