| cAtalIn2121212 a întrebat:

de ceva timp am Clash Royale si acum sunt Arena 6, azi mi-a picat la oferta Legendary Chest, dar nu aveam suficiente gems pentru a-l deschide.Si acum incepe problema...Cand am vrut sa iau pe bani adevarati gems am introdus datele cardului de la alocatie,care este VISA,totul bine, cand am apasat pe optiunea cumpara sau salvati mi-a aparut ceva sus care zicea sa verific numarul cardului.L-am verificat de o gramada de ori si tot aparea chestia aia.Nu stiu de ce nu ma lasa,avand in vedere ca, cardul este activ si nu am gresit nimic in introducerea datelor. Oare sa fie ca nu accepta carduri de alocatie sau ce trebuie facut.Trebuie facut un nou card sau ceva de genu asta, pe care sa bag bani sau ce...Va rog sa imi raspundeti!

1 răspuns:
| comyne a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat legendary chest... poti primi ice wizerd, inferno dragon, lava hound si orice legendara pana in arena 6 doar la free chest! Intra pe royal stats(https://statsroyale.com/) si scrie acel sire de litere si nr de la profilul de pe clash care incepe cu # (il copiezi pe site) iar apoi afli cand primesti chesturile si pe care le primesti) Funda