| Ciolan123456 a întrebat:

De curand am descarcat gta v pe Android. Atunci cand il deschid imi apare ceva de genu(pentru a putea juca descarcati tonuri de apel, whats app, Imperia online, etc) jocul descarcat are cativa Giga octeti pe mobil.Cum scap de acest lucru pentru a putea juca linistit?

Răspuns Câştigător
| stefy1234567891 a răspuns:

Este un adware adica un fel de virus care iti afiseaza reclame nu exista gra5 pe telefon Nu stiu de ce are atata probavil ceva gunoaie inutile ca sa faca aplicatia mai credibila.