| Vlad9371 a întrebat:

Acu de curand mi-am descarcat si eu un joc si l-am instalat merge bine si l-am si jucat. Dar cand il deschid pe ecran jocul imi apare doar pe centru si lateral is 2 benzi negre ce sa fac sa scap de ele ca jocul sa se vada pe tot ecranul? Dau funda...

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.pai umbla la rezolutia jocului!

Apache
| Apache a răspuns:

Nu stiu ...de obicei cand umblii la rezolutie si o bagi la 1290 x 720. se schimba!

| Vlad9371 explică:

Am umblat dar nu s-a schimbat nimic in afara de claritate. Mia spus cineva sa umblu in panoul de control dar nu stiu unde sa intru.