| PaulChamp56 a întrebat:

Buna TPU de curand am descarcat minecraft si cand ajung la fier diamante red stone etc... le distrug si nu imi apare nic nu ia nimic nici sa iau nu imi apare carbune merge sa iau blana pamant piatra merge! Am dat si update nimic crying si am salvat intro pestera plina cu diamante. crying

Răspuns Câştigător
| Jackster a răspuns:

Trebuie sa folosesti un tarnacop de piatra pentru a scoate fierul si carbunii din piatra si un tarnacop de fier ca sa scoti diamante, redstone si aur.