| XFun_Stef_1999 a întrebat:

De curand am vrut sa imi fac propriul server de metin si imi trebuia minim 2GB ram. In fine am bagat etc..Acum vreau un client cu armurile cu aripi si daca se poate sa aiba si moduri(peste 5k pv, peste 15% aparare etc.) si sa aiba si harti noi si care sa mearga si harta pentru war happy si tradus in romana. Ms pentru ajutor

Fundita dau! happy

2 răspunsuri:
| Alexandru3y a răspuns:

Ai nevoie de GM? am experienta! add black.marius skype, si marius_cena62@yahoo.com Y.M

| XFun_Stef_1999 explică (pentru Alexandru3y):

Intra pe skype ca am niste intrebari pentru tine happy