| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

BUna TPU ( de data asta vreau un raspuns sad pls ). Ash dori si eu niste jocuri cu masini sau tiruri, autobuzee gen eurotrack si daca se poate si linkul de download big grin doar daca se poate.
ThanXS!

2 răspunsuri:
| LordBoss a răspuns:

Pai jocuri cu masini:GTA,NFS, GRID, Driver San Francisco.iar cu tiruri: simulatoare sunt foarte multe vreo 15 gasesti tu plz funda?batting eyelashes

| TeoriaLuiPytagora explică (pentru LordBoss):

Daca vrei funda trebuie sa imi spui nume de jocuri cu tiruri simulatoare: in afara de eurotruck!