| Ciornei_Adrian_1970 a întrebat:

De ieri incerc sa-mi pun la Steam o poza de profil dar niciuna nu merge. Am incercat poze cu 3072x3072 pixeli dar n-a mers, cu 1000x1000 pixeli etc. Vreau sa va cer poze din anime-uri pentru poza de profil de la Steam si vreau sa-mi explicati de ce nu functioneaza sa-mi pun o poza de profil. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| TheCrusader a răspuns:

Imi dau lacrimile xD. Iti spun din start, sa nu te astepti sa poti sa pui orice poza. Marimea maxima trebuie sa fie 184px-184px. Deci daca vrei sa ai un 'avatar' personalizat, trebuie sa te incadrezi in limitele alea.(cauta poze din overlord, ao no exorcisist, nanatsu no taizai, naruto, fairy tail, hunter x hunter, highschool DxD, etc.)