| UnicornulFericit a întrebat:

Buna TPU.Deci,Diablo I a fost unul din jocurile copilariei mele,iar de o saptamana mi-am descarcat Diablo II.Da jocul este foarte tare, n-am cuvinte, dar...am o problema.Jocul se blocheaza uneori.
Nu se blocheaza tot timpul dupa acelasi interval de timp...cateodata dupa 10 minute,alta data dupa o ora, altadata deloc. Dupa ce se blocheaza imaginea pot sa aud sunetul si jocul merge dar imaginea nu iar singura cale este sa salvez jocul.Dar apoi acesta imi iasa de tot si nu mai merge decat cu un restart la PC.
Deci daca poate cineva sa-mi spuna cum rezolv acesta problema cu jocul ii multumesc anticipat.

1 răspuns:
| vladsoare a răspuns:

Cred ca PC-ul tau e putin "obosit". Poti sa imi spui ce procesor, placa video ai? Si cat RAM?