| Bianca258 a întrebat:

Este prima oara cand am nevoie de ajutorul vostru. Mi-am instalat windows 7 si nu-mi merg unele jocuri. Le-am reinstalat (jocurile), dar cand le deschid mi e face ecranul albastru si scrie cu alb ceva de o eroare. Nu am placa de baza instalata deoarece nu cred ca este compatibila cu Windows7. Stie cineva de unde pot lua drivere ASUS M3N378 SE ( placa de baza ) compatibil cu Win 7? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Bianca258 explică (pentru SexZor):

Posibil. Dar Fifa, GTA imi merg am probleme cu NFS, Sims 3 si Virtual Tennis 4. Pe windows XP nu am avut nici o data probleme de acest gen

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca258 explică (pentru SexZor):

Pai Windows 7 eu il am pe 32 bit big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca258 explică (pentru SexZor):

Va multumesc pentru site-ul cu placile de baza, dar n-am gasit modelul potrivit pentru mine.

| Bianca258 explică (pentru SexZor):

Poate aveti dreptate. Dar stati sa va explic happy Eu am descarcat Windows 7 de pe net si l-am pus pe un DvD apoi l-am instalat. Si eu cred ca am descarcat varianta de 32 bit, deoarece eu am doar 1 GB Ram

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca258 explică (pentru SexZor):

Acum mi le downloadez. sunt 5 drivere. Si daca nu va cer prea mult... imi putei trimite un mesaj cu un id de messenger. poate o sa mai am nevoie de ceva. Mii de scuze iar daca nu sunteti de acord va multumesc oricum!

Răspuns utilizator avertizat
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti lipsesc anumite drivere.Eu de curiozitate m-am uitat pe site-ul producatorul placii de baza (Asus) si modelul de mai sus.Scrie Compatible Windows Xp Windows Vista and Windows 7 32bit or 64 bit.Deci nu e de la placa de baza unele drivere nu sunt instalate corect sau nu sunt instalate.

| Bianca258 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Iti multumesc dar am rezolvat. Da imi lipseau drivere!