| alexandrurobert72 a întrebat:

Eu am luat 2-3 teme pentru xp cu windows 7.Si nu aratau la fel ca windows 7. Puteti sa-mi dati un site, o tema cu windows 7 exact la fel?

1 răspuns:
| 114dan a răspuns:

Da-mi id-ul tau de YM am eu un installer complet ca sa arate ca win7 cu inconite cu wallpaper cu detoate fara virusi si daca te prictisesti de el poti sa-l dezinstalezi si calculatorul va arata la fel ca inainte, el merge cu winxp sp2 si sp3. Eu iti recomand daca ai performante scazute ca mine adica sub 1gb ram si placa video sub 128mb sa nu il folosesti. Eu folosesc tema windows xp classic pentru o performanta mai buna.