| GumzZz a întrebat:

Buna TPU.eu cu prietena mea jucam imvu de cam 1 an si de ieri am observat ca nu mai merge sa facem credite prin invitatii nici cu yopmail, nici cu yahoo, si nu stim ce sa facem? help me plzz dau funda >_

Răspuns Câştigător
| Shuka a răspuns:

Buna, stiu nu mai merge cu yopmail deoarece au descoperit astia de la imvu ca facem noi credite usor asa.
Trebuie sa cauti pe google sau ce browser ai tu asa: DisposableEmailAdress si o sa-ti dea acolo mai multe site-uri in genul la yopmail... poti face credite asa.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Fundita?:*