| GumzZz a întrebat:

Buna TPU.Eu ma joc de mult imvu si fac credite prin invitatii cu yopmail, iar acum nu mai merge nu stiu de ce imi zice ca adresa nu e buna...sad
(Error Error: Your friends e-mail address must be a valid e-mail address.)... ajutati-ma plzz ca vreau sa pot sa fac si eu cr din nou sad

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu mai pot fi folosite adresele de email gen yopmail.com la inregistrare. Pentru invitatii false, vei avea nevoie sa-ti faci id-uri noi de messenger.
O zi buna! happy

| Victor a răspuns:

In nici un caz NU mai incerca sa te autoinviti (sa faci invitatie de pe acelesi PC), indiferent ca e Yopmail sau oricare retea de mail.Vezi si aici: http://cablan3d.blogspot.com/p/imvu.html BAFTA

| SentimenteColorate a răspuns:

Fa inv cu yahoo:*