| anonim_4396 a întrebat:

eu joc gta san andreass multiplayer pe un server romanes, l-am adaugat si la servere favorite ca sa nu-l pierd, si azi cand sa intru pe server numele serverului nu era acolo, am incercat sa-l caut dar sunt o gramada de servere, cum as putea sa-mi gasesc serverul, aveam vip pe el si imi placea mult acolo, HELP ME! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| NELLSON a răspuns:

Intri in comuninate.Fiecare sv de orce joc are o comunitate si vezi acolo.Bafta

Răspuns utilizator avertizat