| ViPeR_5346 a întrebat:

am si eu o problema : Vreau si eu sa joc SAMP si mi-l am instalat in joc, caut server, pun nume, il bag la favorite, dau connect si cand sa intru in joc imi apara ca si cum as deschide san andreasul original fara multiplayer si cand dau new game imi da eroare la multiplayer. ce sa fac dau funda + vot help plizzz

Răspuns Câştigător
| a22team a răspuns:

Pei nu ai instalat SA:MP unde trebuie. Cand il descarci instaleaza in folderu cu San Andreas.

1 răspuns:
| JuNNNkie26 a răspuns:

Trebe instalat exact unde ai tu gta san andreas