| ZuZu_5648 a întrebat:

Eu joc metin2! Mai precis, HammerMt2! Am vazut pe YOUTUBE cum un sura rupe un ninja ( bineinteles cu hack 3xDmg)!
Suraul avea hack 3xDmg!
Va rog ajutati-ma! Dati un link de unde pot lua hack 3xDmg pentru HammerMt2 ( hack 100% fara virusi )!

Răspuns Câştigător
| SaDiCuL a răspuns (pentru CM7YRE):

Frate nu merge ma ajuti plz?

| GabYtuS a răspuns (pentru CM7YRE):

Ma sigur merge?

9 răspunsuri:
| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| cishfuiwfh a răspuns:

Daca vreti hack la orce metin care il jucati dati-mi un mod pe metin2 hamer ma cheama tomohack pe sura asdqaw pe ninja si pe war warmong ch 3 mereu in v1

| xBlackAngel a răspuns:

Cine stie de unde pot descarca un hack dmg dau trade hack fara virusi pentru metin2 hammer? add mess:al3xandru2000

| Sandu_Aly_1997 a răspuns:

Ai si u hack

| ankainn a răspuns:

Nu imi merge

| Padurean_Ovidiu_1992 a răspuns:

Imi spuneti va rog de unde pot sa descarc hacher pentru mt2 hammer