| dyavollitsa a întrebat:

eu joc un joc pe nume metin2ro azi l-am descarcat dar imi apare o eroare...nu stiu ce sa mai faccrying(mi se incarca tot dar dupa se blocheaza la:downloading...(98.0%) si la Progres Total(99.0%)
dupa asta apare:"Versiunea gresita a fisierului 'pack/root. epk.'. Te rugam sa faci update la client prin intermediul patch-ului."

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Dezinstaleaza jocul si reia de la capat (cobori din nou de pe site si il instalezi iar) iar daca nu merge inseamna ca ai ceva tu ce opreste mi sa mai intamplat si mie.