| MaRiiH a întrebat:

Hello TPU ...Am o problema Cand intru in metin imi da o eroare si scrie asta : Versiune gresita a fisierului 'pack/root. epk'. Te rugam sa faci update la client prin intermediul patch-ului. Dau funda + VOT tonguebig grin:*

2 răspunsuri:
| n3aR a răspuns:

Daca folosesti hack... v4a mod iti da eroare aia si nu ai ce face, s-a facut update. dar daca nu fol v4a hacku, dai uptade. Sper ca ti-am fost d ajutor tongue

| Petyyyy a răspuns:

Dap...frat3 tu esti hacker! Folosesti ceva cod...v4a sau m2bob.daca vrei sa joci, joaca fara hack, sau asteapta pana apare versiune noua de hack! Imi dai funda pls?