| SaRRaMea a întrebat:

Eu mi-am descarcat pe telefon un sims, senumeste,, the sims free play,, este un sims pentru jocuri, si ma gandeam daca sunt coduri de descarcat cum ar fi un hack pe telefon si sa il folosesc sau ...sa imi ziceti cum as putea sa fac sa am mai multi bani si ma refer la coduri sau la hack. sad sper sa ma puteti ajuta.

Dau funda+ pup

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Deci intri pe Sims Freeplay si i pui pe toti sa planteze apoi iesi, intri pe data si ora pui o ora cu mult mai devrem intri pe sims si toti au terminat(nu stiu daca merge pe Android mie-mi merge pe iOs)Funda?

| SaRRaMea explică:

Pai am incercat si nu a mers ca este android, dar am sa incerc si pe ipad dar mersi oricum.tongue