| Roberta06 a întrebat:

Eu plec o saptamana la bunici, si acolo nu am internet.sad Vroiam sa va intreb daca imi puteti lasa in comentarii cateva jocuri pentru laptop care se pot downloada.dau funda! multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce configuratie ai, si nici ce iti place tie, asa ca iti recomand un joc din fiecare:
-nfs undercover (l-am terminat de 7 ori)
-crysis warhead sau oricare (terminat de 5 ori)
Imi mai plac red alert 2, heroes 3, poate iti plac si tie in caz ca ai configuratia slaba si iti plac jocurile single player mai vechi.

1 răspuns:
| Giorgiel a răspuns:

Crysis3,2sau1