| FarCry2 a întrebat:

Eu sunt Anubis dupa ro sper ca ma stiti server Gemini cautati-ma la ranking am lv 90 si mi sa luat arcul epic de la 80 il stiti si voi sigur cel putin dupa private.Asa si m-am trezit fara el si stiu toate jmecheriile din metin si nu ma fraiereste nimeni numi stie nimeni contull...crying. Si nu stiu ce s-a intamplat problema e ca il banui pe [GM]Lioric deoarece incidentul s-a intamplat exact miercuri cand inchide serverul o ora si am citit pe forum ca el le verifica... O sa scrie pe forum dar nu cred ca o sa-mi raspunda ca ei sunt prea mistolaughing. ajutati-ma plz.:X

2 răspunsuri:
| FurniciCoapte a răspuns:

Esti sigur ca nu iti baga cineva un keylogger in calculator?
Si din cate stiu nu gm face mentinerea, na acum pnmthinking
Vb si tu Mittens ca e foarte de treabahappy
Multa bafta cu problemahappy

| Vanyum a răspuns:

Vezi ca gm-ul te fura, ca au mai patit cativa, cu iteme cu pv, cu tot felul de arme speciale.dar nu se prea plange nimeni ca oricum nu se rezolva nimic