| 愛日本 a întrebat:

Cum fac arc epic? Stiu ca din arcul acela galben +9 dar >cum?[winkingFunda(;

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, du-te in dt[demon tower, turnul demonilor] fa-i turul si la etajul 6 [daca reusiti sa terminati fara sa omoare nimeni bossu'] daca pica fierar de arme baga-l la el si ti-l face epic gatuit fara sa-i dai decat bani mi se parethinking nu mai stiu exact. Si nu esuaza acolo daca il faci +0, decat de la +0 incolo e posibil sa esueze dar asa nu^^. Succes!

| Deea_4341 a răspuns:

Pe Metin2 cred nu-i asa?
Pai din arcul galben iti trebuie parca Pamfletul Scrima te duci in grota exilului (v3) si la unul nu mai stiu cum il cheama ti-o face.
Nu mai tin minte bine pentru ca nu mai joc de ceva timp...
Pentru mai multe informatii acceseaza forumul metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bullsh1t, se face din arcul de 65 dragon galben, el se face la Tyrax, se găseşte în valea orcilor la intrarea în v3.