| SaRRaMea a întrebat:

Eu vreau sa joc un joc pe care l-am mai jucat la alt cineva acasa si e numea My Town: Animlas. Vreau sa il downloadez si in calculatorul meu doar ca nu stiu cum am cautat dar nu imi dadea decat pentru iPod. Puteti sa imi dati un site in care pot sa il downloadez fara probleme si sa nu bage virusi asta sau sa imi dati un site pe care pot sa joc jocul dar atunci cand ies din site sa se salveze jocul de acolo de unde am ramas. Funda + Vot

1 răspuns:
| anoxdox a răspuns:

Nu pot sati las linkul aici dar lasa-mi id tau de mess si ti le dau acolowinking