| Ioanantonia a întrebat:

exista vreo melodie gratis pe itunes...sad daca nu de unde imi pot lua melodii pe ipad 4 gratis,nici macar nu raspunde la blustutz,laughing, am laptop Dell si nu mi-a dat nici un cablu pentru calculator, sarbatori fericite si mersi mult!

2 răspunsuri:
| VlogDinMers a răspuns:

Pai incearca sa deschiz Itunes pe laptop sa adaugi acolo melodiile si dupa sa iti sincronizezi tableta cu contul de Itunes. E ciudat ca nu ai cablu de date. Succes big grin

| Ioanantonia explică:

Ok am gasit cablu dar pe i tunes de pe laptop tot costa laughingsad