| bobobobonete a întrebat:

1.Cine ma poate ajuta sa inteleg ce e cu id Apple? Daca un iphone are un id Apple ( cont) se mai poate face unu?
2. Pe Apple market ( sau cum se numeste) exista jocuri gratis ca la android? Pe itunes exista melodii gratis sau se platesc toate?
3. Pe un iphone pot pune melodii de pe laptop prin cablu de date? ( mp3, mp4)
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| robiolic a răspuns:

Cred ca poti sa faci 2 conturi mergi acolo la setari de deloghezi din contul tau si dai creeaza id nou.
mergi in appstore si dai top charts si este free si paid. free e gratis. muzica de pe itunes trebuie cumparata dar poti descarca muzica gratis de pe net si o tragi in biblioteca itunes de pe laptop si dupa dai sincronizeaza si le baga pe iphone.