| Tiger7777 a întrebat:

ieri mi-am reinstalat windows-ul, eu am windows xp. Problema este ca nu stiu ce sa fac sa instalez BlueStacks deoarece doar ieri am reinstalat windows-ul... stie cineva cum fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu am avut un calculator (windows7) si mi-am instalat BlueStacks, iar dupa un timp a inceput sa imi incetineasca calculatorul pana cand l-a blocat, am facut o reinstalare la windows dar nu am rezolvat nimic, i-ar cand am vrut sa intru pe BlueStacks s-a blocat si nu mai mergea nici daca il reinstalam. Parerea mea este sa nu iti instalezi. Dar fa tu cum vrei.