| anonim_4396 a întrebat:

Salut big grin Am o problema cu skype-ul. Nu il pot instala. Imi spune ca este o problema cu conexiunea la serverul de descarcare.
Ieri mi-am reinstalat windows-ul si de atunci tot incerc sa il instalez, dar nimic. Cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza SKYPE standalone offline installer -> Descarca si instaleaza Skype de aici http://download.skype.com/SkypeSetupFull.exe

| Kissmeagain a răspuns (pentru neluL):

Mersi frumos...esti genial! Ai o funda big grin

| neluL a răspuns (pentru Kissmeagain):

big grin Cu placere! bye, bye wave

| Kissmeagain a răspuns (pentru neluL):

Ciao big grin multumesc inca o data!

Alte răspunsuri
13 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Ntipinea_Tzenh_1969 a răspuns:

Nu pot instala skype pe laptopul meu.ma puteti ajuta?

| Florea_Dan_1975 a răspuns:

Salut, am instalat windows-ul si nu-mi merge skype-ul, ce trebuie sa-l fac sa mearga skype-ul

Alte răspunsuri