| HELLBOY32 a întrebat:

Imi dati si mie un link de descarcare pentru internet explorer, imi trebuie pentru soptcast, eu de oriunde il descarc imi da eroare la instalare.
Dau funda big grin!

2 răspunsuri:
| bogddan4you a răspuns:

Sunt 2 sau 3 variante 1 sa ai un program care nul suporta internet e or ce porgram care tu zici ca e bun 2 sa fie dela windos sa ai ceva ne instalat la windos iti trebuie google crome&internet e este un program si 3 poate ca nu-ti accepta calul internetul ca are virusi uite scrie pe google internet e download kappa.ro si sigur iti va da daca nu te descurci id mess anonim4you44