| IlegalSmile a întrebat:

Pentru Windows 7 ce versiune de internet explorer trebuie big grin? Nu ma supar daca'mi dati si un link de unde descarc internet explorer pentru Windows 7 Funda big grin

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Firefox sau Crome.-nu are rost sa te incurci cu internet explorer pentru ca au metode sa iti caute prin windows dupa licenta si daca nu ai licenta la windows atunci te gasesc si t-il rezolva. in plus de asta internet explorer e lent pentru ca folseste cateva procese din windows explorer(cel ce iti afiseaza ce ai in pc). chiar nu merita osteneala.motive sunt multe sa nu folosesti IE.dar daca iti trebuie sa vezi tv pe net atunci il poti folosi doar pentru tv online si restul sa le faci cu firefox.
aici ai link-ul de download http://windows.microsoft.com/de-DE/internet-explorer/downloads/ie-8
alege limba in care vrei sa fie si dai download.

| dotcube a răspuns:

Windows 7 vine cu internet explorer 8 dar trebuie sa fii sado-maso ca sa folosesti internet explorer.Iti recomand chrome:
http://www.google.com/chrome/