| Strepix a întrebat:

Imi merge jocul TDU 2 pe PC-ul meu?
RAM - 1GB
Procesor - Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2. 00GHz (2 CPUs)
Placa Video - NVIDIA GeForce 210 (1 GB)
Windows - XP SP3

6 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Http://www.game-debate.com/can-I-run/? EA intri aici bagi specificatiile aici pe site si iti va spune daca merge jocul spus de tine mai sus.

| Strepix explică (pentru Drack550):

Acolo nu este TDU 2.

| N0xEterniS a răspuns:

Posibil la low.
Cere 2 Gb ram, tu ai numai 1.
Procesorul foarte slab ->> http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Pentium+E2180+%40+2.00GHz
si placa video lasa de dorit.
Instaleaza ultimele drivere si incearca-l.

| Strepix explică (pentru N0xEterniS):

Procesorul e dual core nu cred ca e asa de rau, iar placa video la fel este de 1 gb deci e buna.
Mersi oricum! O sa mai astept raspunsuri.

| N0xEterniS a răspuns (pentru Strepix):

Clar nu stii cu ce se mananca, nu? :))
Placa video e de 1gb, DECI e buna. Ok dar cat din 1gb ala e memoria VRAM?
adica memoria dedicata jocurilor. Are numai 512 MB VRAM;) Placa costa in jur de 25 dolari. Cum dracu, adica jocul costa mai mult ca pc'ul tau :)) ->> http://goo.gl/yEjZ70
Procesorul nu-i asa de rau? E aparut in 2007, crezi ca mai ai ce face cu el acum? - >> http://goo.gl/Cceh5F
Si, mda 1gb ram = no comment

| Strepix explică (pentru N0xEterniS):

Memoria dedicata jocurilor tot de 1 GB este.Jocul se descarca o sa vad daca o sa mearga si o sa iti zic! Daca mi-a mers bine Mafia 2 cred ca o sa imi mearga... Vedem. Bafta!