| dodo1001 a întrebat:

imi poate spune cineva cele mai frumoase jocuri pentru Nokia 700? Doresc doar numele, de downloadat ma ocup eu, fara sa imi dati site-uri ca acolo am gasit si eu dar sunt multe care nu se potrivesc cu marimea ecranului.

1 răspuns:
| GandalfTheWizard a răspuns:

FIFA 09, Fruit Ninja, Asphalt 4, Age Of Empires 2, Midtown Madness, PES 2012, SUPER MARIO, Table Tennis Star, NinJump.

Daca mai vrei, iti mai zic, totusi eu le descarc de pe mobile9, depinde unde le gasesti tu. big grin