| ninimih a întrebat:

Scuze ca va cer iarasi ajutorul dar as vrea un site sau ceva de genu de unde sa descarc jocuri pentru un telefon Nokia c1-01 are marimea ecranului de 128x160 dau funda celui mai bun rezultat

Răspuns Câştigător
| GrasuXXS a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/nokia-c1-01-softwares_3121/1/ aici ai cateva pagini cu jocuri, daca ai nevoie de ceva ajutor da-mi un PM.

3 răspunsuri:
| dragonu99 a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/o/nokia+5310_1582/ doar ca trebuie ceva minor
iti dai tu seama! funda plzzz

| ninimih explică (pentru dragonu99):

Ce anume

| dragonu99 a răspuns (pentru ninimih):

Trebuie sa schimbi numele telefonului e setat pe alt Nokia tu trebuie doar sa schimbi din Nokia 5310 in Nokia c1-01 dar cred ca poti folosi linkul lu "grasuXXS" funda plssss