| cristy12352 a întrebat:

Imi puteti da niste jocuri gen metin2 sa mearga pe aceste cerinte placa video 256mb via chrome9 hc2 igp procesor dual core 2.60 2gb ram

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Http://ggames.ro/category/mmorpg/ gasesti aici o categorie de jocuri mmorpg cu reivew in limba romana, si gasesti la sfarsit si cerinte de sistem. Asa ca vezi ce ti se potriveste si ce iti merge si baga mare;) spor

3 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Un joc cu o grafica net superioara decat metin ar fi sotron sau monopoly.

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Uite o lista maaaare de jocuri : http://mmohuts.com/gamelist

| FunlandCompany a răspuns:

Salut trec direct la subiect:
4Story
World of Warcraft
Lineage 2
S4League(asta e shooter dar e f. tare)