| MadyMadutza a întrebat:

imi puteti raspunde la o intrebare? Daca imi sterg ID de Mess mi se sterge automat si Contul de pe facebook?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu cred ca poti sa iti stergi id de mess, si in al doilea rand ce legatura are yahoo cu facebook incat sa ti se stearga automat?

| DDCC a răspuns:

Bună!
Da, se șterge fiindcă ești conectată cu el. Dar, poți seta alt e-mail pentru facebook și atunci nu mai ai treabă cu ăla vechi, dar faci asta înainte să-l ștergi.
Uite, de aici faci asta:
https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=email&view
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id de mess nu il poti sterge, ci doar dezactiva, si va fi sters in 3 luni.

| Street22 a răspuns:

Nu nu are nici o legataturabig grin doar ca atunci cand te loghezi pe fbk te loghezi tot cu id ala de dinainte