| ronii98 a întrebat:

Dacă îmi dezactivez contul de Facebook ( nu să-l şterg ), mi se şterge automat şi pagina? sad Am auzit că da...

Răspuns Câştigător
| SicaSkillz a răspuns:

Da, pagina se sterge, dar tu cand incerci sa te loghezi iar, contul revine la normal si toti te vad iar pe facebook.

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Daca dezactivezi contul de pe faisbuk automat stergi contul.

| ronii98 explică (pentru AgathaRo):

Nu este adevărat. Să-l dezactivezi nu înseamnă să-l ştergi. Sora mea şi l-a dezactivat timp de o săptămână, iar după aceea l-a activat din nou.

| Letty18 a răspuns:

Dupa ce il stergi nu te mai vede nimeni dar daca nu te loghezi timp de o luna ti se va sterge de tothappy.