| Kaennox a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un campion pe League of Legends pentru support, in afara de Blitzcrank si Nautilus?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Janna,Lulu,Lux,Nami,Nidalee,Shen,Sona,Soraka,Taric ar fi printre cei mai buni.

| Borderline a răspuns:

Buna! Eu joc support in League of Legends si ador rolul. Cel mai mult imi place sa joc cu Zyra, e un support foarte bun si e buna si pe mid.
Poti sa-l incerci si pe Tresh e destul de tare.

| Marianboss99 a răspuns:

In league of legends sunt multi campioni buni de ex:darius,katarina, Kha Zix, Jax, Xin zhao, ...etc
Daca vrei pentru suort iti recomand campionii astia:Nami, Shen, Lulu, Sona etc