| MeNoNヅ a întrebat:

Pe League of Legends, ce campion cu 4800 mi-ati recomanda sa iau?

Răspuns Câştigător
| adriangrigore a răspuns:

Depinde ce-ti place sa joci adc, ap, ad, tank ma rog iti fac o lista cu campioni care imi plac foarte mult (nu toti is de 4800)
1.Riven e foarte buna dmg mare stun ai si scut ultimata foarte buna daca incearca cineva sa fuga cu putina viata n-are sanse.
2. Talon(preferatul meu)estee foarte bun folosit are tot ce ii trebuie poti scapa usor cu ultimata si q-ul ala infernal in combinatie cu e si w face toti adversari sa te injure de oftica.
3.lee Sin e un jungler foarte bun n-am ce zice de el poti face gankuri frumoase cu el.
4. akali e foarte buna jucata cum trebuie ii zbori toata viata vin combinatia asta (Q+R+E+W+Q+E+R)
5. yasuo e foarte bun daca sti sal manevrezi faci penta usor cu el.
6. Draius de darius n-am ce zice cu ful hemoragie + ulti slabe sanse sa traiesca sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Irelia big grin

| asdaspfjsaăogha a răspuns:

Depinde ce iti place sa joci mai mult:mid, top, support, ADC, jungle...

| MeNoNヅ explică (pentru asdaspfjsaăogha):

Nu conteaza... doar care crezi tu ca e bun pe lane-ul lui. happy