| b342 a întrebat:

TPU!

Imi puteti spune cum sa fac credite pe imvu? [ ma refer mai usor. ]

Sau un hack. ca am vazut ca merge si cu hack.

Multumesc; o3.

P. S.: Daca exista un hack, imi puteti da link de unde sa il iau?; o3
Si imi cer scuze pentru ca am postat intrebarea inca odata, dar chiar am nevoie de raspunsuri :d! puppy dog eyes

1 răspuns:
| yoLuKa99 a răspuns:

Aceeasi chestie o doresc si eu. Din cate am inteles nu exista hack-uri sau poate doar sa platesti pentru hack-urile alea. In rest faci cu email si plata. Doar atat stiu. Daca ar gasi ceilalti si ar posta aici ar fi perfect.