| Jynque a întrebat:

imi puteti spune de ce merge sacadat spiderman 3? adica la inceput merge perfect, dar dupa vreo 10-15 secunde imi merge sacadat straight face Am 2.5 gb ram, placa video 1 gb WinFast 8400GS(Nvidia), Procesor AMD Sempron(tm) 3200+ 2.25 ghz, si am windows 7 ultimate...Adica mai de mult imi mergea perfect si aveam 1gb rami..tot pe windows 7 ultimate eram.

Răspuns Câştigător
| Ţuţ_Ionut_1997 a răspuns:

Uite...este de vina procesorul, ii vechi

| Jynque explică (pentru Ţuţ_Ionut_1997):

Da mai de mult imi mergea spiderman 3 straight face

4 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

E din cauza la placa video. E foarte slaba. Inainte avea aceleasi piese doar ca 1GB RAM in loc de 2, 5?

| Jynque explică (pentru bortanradu):

rolling on the floor)))))))))) Cica slaba laughing) daca nu sti nu raspunde straight face si da.

| bortanradu a răspuns (pentru Jynque):

Bine daca vrei sa fiu mai precis, placa video e extrem de slaba.