| criştiyan a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este cel mai bun antivirus?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eset Smart Security 5 sau Eset Nod32 http://www.eset.ro/download/antivirus-cu-licenta.php

4 răspunsuri:
| MakarovS a răspuns:

Eu zic Microsoft security essentials e gratis dar mananca resurse in rest e foarte OK.Am avut ogramada de antivirusi dar nici unul nu e la fel de bun ca asta. Kaspersky mi s-a parut un pic complicat.

| twilight4love a răspuns:

Avira AntiVir Personal, sper ca te-am ajutat.

| twilight4love a răspuns:

Avira AntiVir Personal

| andrewlh a răspuns:

Eu iti recomand avg 2011 cq nu ocupa mult spatiu si nu incetineste calculatorul. Si cei de la LEVEL il recomanda. Un al doilea ar fo Kavsperski, da crede-ma merge naspa PC-ul cu el, le-am avut pe toate. Daca vrei avg 2011 : 8MEH-RS47Y-82HT8-GONVA-BCCCZ-DEMBR-ACED