| GoodGuy a întrebat:

TPU.
Imi puteti spune si mie cum sa joc jocuri ce sunt pe consola pe calculator, de exemplu GTA V, The Last Of Us, Red Dead Redemption etc.Pentru ca am gasit pe internet de unde sa descarc, dar cerea survey care se plateste.Mi-ati putea spune de unde sa fac rost de unul gratis?
Multumesc

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Tot ce vezi SURVEY e o vrajeala. Ti-o spun din propria experienta pentru ca si eu faceam asta mai de mult. Singura solutie sa le joci pe PC este sa descarci imaginile pentru console. De exemplu iei GTA 5 de 15 gb pentru consola, iar descarci si PS 3 Emulator. Iar cand intri in PS 3 Emulator iti arata undeva sa bagi imaginea si o bagi pe cea de la jocul respectiv, cum ti-am spus GTA 5. Dar iti trebuie PC de 10.000 lei poate chiar mai mult pentru ca altfel o sa mearga in imagini. In plus pe langa toate astea o sa iti dea o GRAMADA de erori, deci eu zic sa nu te mai chinui cu asta, astepti pana apar, daca apar, in cazul lui Red Dead Redemption nu cred ca apare. Daca vrei sa le joci, te sfatuiesc, decat sa te chinui, mai bine ia-ti o consola, nu costa o avere. Funda?winking