| Comiconx a întrebat:

Salut, As dori sa imi dati niste site-uri de incredere in care ai putea sa faci rost de jocuri pentru steam gratis. Fara survey. sau sa poti face euro pe acel site pentru a cumpara un joc de exemplu sa faci postari sau alte chestii.
Multumesc (Funda!)

1 răspuns:
| raikidd a răspuns:

Apar saptamanal pack-uri noi si fiecare e 1$ https://www.humblebundle.com/weekly, acum 2 sapatamani mi-am luat crysis 2, dead space 1, dead space 3, burnout, mirors edge, medal of honor 1, c&c red alert 3, si inca un joc cu 1$