| AndyBB a întrebat:

Imi puteti spune un mt2( cu sau fara hamachi) care da status GM? Poate aveti chiar voi propriul Mt2 sau cunoasteti pe cineva care are daca da imi puteti da GM? Am cautat pe forumuri si nu am gasit! Cel mai bun raspuns primeste Funda+Vot.Va rog raspunsuri Bune!

Răspuns Câştigător
| Fikki a răspuns:

Nu o sa gasesti pe nimeni care sa iti dea GM doar asa. Gandeste-te ca oamenii aia au muncit pentru asta + banii care I-au bagat. Cel mai bine ar fi sa-ti faci tu serverul tau sau impreuna cu cineva.

1 răspuns:
| AndyBB explică:

Daca ar fi asa usor!