| T3quila a întrebat:

imi spuneti si mie cum este Val Mondial ce iteme sunt daca faci repede bani si lvl. Va Multumesc. Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| XxAlexualxX a răspuns:

Iteme pescar:scoici,cufere,perle,si anca niste chesti iteme la negustor de armuri:blindaj placa de fier,platosa de tigru,platosa de leu,platosa mortala,dragon,platosa de aur, dga otel, si king astea de razboinic ca is si de saman sura ninja si tot la negustor de arme mai sunt bijuteriile si acolo sunt scuturi +9 papuci +9 de lvl mic pana la lvl mare, la negustor de arme: arma epica batalie otravita +9 astea, oh ceam obosit sunt ogroaza si faci bani repede fundita?