| ToXiCWarrior a întrebat:

imi spuneti si mie va rog daca se pot traduce jocurile, adica am un joc in engleza si vreau sa-l pun in romana, ajutati-ma va rog, dau funda, mersi

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Salut jocurile dupa cum stii is facute 90% in limba engleza restul in rusa, germana si franceza dar trebuie sa dai language si daca gasesti in limba romana e unul din "se pot traduce jocurile" asa nu le poti traduce.Stiu ca e naspa dar eu sincer sa fiu nu am probleme cu engleza poate ca unpic dar fiecare avem cate ceva.

1 răspuns:
| Danyelush1 a răspuns:

Ce joc?