| DariusDamaschin a întrebat:

Imi va merge GTA 5 pe low?

Windows 7 ULTIMATE 32-biti
Processor: Intel(R) Core(TM) i3-3200 CPU @ 3. 30GHz
Memorie Ram: 4GB
Placa Video: Intel(R) HD Graphics
Spatiu: 128 GB

Funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Gta 5 in sine are peste 60 de gb, nici sa il instalezi nu incape pentru ca ai nevoie de 100 liberi in timpul instalarii. Placa video e integrata si slaba. Procesorul e meh, dar in ansamblu nu va merge.

2 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Daca ii adaugi o placa video(GTX 750-GTX 1050) si inca un stick ram de 4GB o sa mearga.
Altfel pe acea integrata nu ai nicio sansa.

| gamersamp12 a răspuns:

Ai i3, nu prea cred minim i5 sau Intel core 2 quad, iarsi placa video e Intel nici o seansa imi pare rau pentru tine.