| DariusDamaschin a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar CS:GO, dar nu stiu daca imi va merge.

Windows 10 pro
Processor: Intel(R) Core(TM) i3-3200 CPU @ 3, 30 GHz
Memorie Ram: 4GB
Placa Video: Intel(R) HD Graaphics

Funda!

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

Salut,

Astea sunt cerintele de sistem pentru CS GO

CPU: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
CPU SPEED: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows® 7/Vista/XP
VIDEO CARD: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
FREE DISK SPACE: 15 GB

Ar trebui sa functioneze ( dupa parerea mea ). Poti sa faci un test aici https://www.systemrequirementslab.com/cyri acest site detecteaza specificatiile tale si le compara automat cu ale jocului si iti si spune pe ce setari functioneaza ( low, medium, high)

Bafta