| Gabriel643 a întrebat:

Buna,TPU,Imi zice si mie careva daca in jocul GTA-Vicy City,se poate merge cu avioane,adica nu ca la masini, am incercar si am vazut da un avion decola, dar n-am putut sa ma sut pe aripa sa zbor.Am gasit un avion mai mic mam suiti pe aripa, dar inrebarea este cand decoleaza si daca decoleaza si cum poti sa-l faci sa decolleze daca se poate.Cea mai buna explicatie primeste funda.Mentionez ca vreau cu disperare sa fac trucuri sau sa mai gsesc ceva special in joc.Cur ar fi daca m-as sui pe vapoare si as merge pe apa, ceva nou, eu am descarcat nu demult jocul acesta.Cei ce raspund la intrebarea asta inclusiv cu avionul primeste funda+vot la care vreti voi.
P.S.Eu nu fac misiuni. Dati-mi ceva special urgent.

Răspuns Câştigător
| MasterChyef a răspuns:

Sall.
Da in orice GTA poti merge cu avioane si elicoptere.
Dar nu e nevoie sa te sui pe aripa.
Cum esti langa avion direct ENTER.
Iar de decolat este foarte usor.
Te vor ajuta sagetile de pe tastatura.
Sper ca te-am ajutat.
FUNDA

| Gabriel643 explică (pentru MasterChyef):

Ce spui tu asa am facut numai ca nu-mi da accept cand apas enter, cat despre elicopter de el stiu

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca nu faci misiuni macar ia o salvare de pe net cu jocul terminat, altfel nu ai de unde sa iei avion.

| TomyRO a răspuns:

Aici daca vrei toate codurile pentru vice city: http://claudiusas.blogspot.ro/......-city.html

| RsKd a răspuns:

Avion in gta vice city iti da la o misiune cand iti da un avion pe apa cu care poti decola in rest nu imi aduc aminte ca in gta vice city sa poti pilota avioane.

| CatEyes28 a răspuns:

Ca sa ai avion trebuie sa faci misiunea in care il omori pe Diaz si sa ii iei casa. Pe acoperis e un avion.

| MasterChyef a răspuns (pentru CatEyes28):

Ala nu e avion, elicopter.