| Orbithh a întrebat:

Imi zice si mie cineva ce scopuri sunt la nivelul 12 pe Lady popular?

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Sigur.
-Desparte-te de iubit si cauta altul (te desparti si te impaci)
-Inscrie 110 iq
-Cumpara un birou(adica orice masa)
-Cumpara costumul kassandrei Imagine
arata poza in joc si mai poti gasi tinuta si apasand butonul ajutor la costume(butonu e langa iesire)PRET COSTUM $ 12 093
daca mai ai nevoie scrie pe google scopuri lady popular
Fundita?

3 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Funda?

| patiiipatiii a răspuns:

Fara suparare dar lady popular e cel mai prost joc inventat vreodata ...am avut o papusa la nivelul 28 dar e o porcarie si chiar nu merita sa iti bati capu. e o porcarie

| Orbithh explică (pentru patiiipatiii):

WOOOW nivelul 28 felicitari! ....si nu ma supar fiecare cu parerea lui!